HlavR2C3 HlavR1C5
cz.gif
 
HlavR4C1.JPG HlavR4C5 HlavR4C6
O větruši Turistické info Město Ústí n.L. Fotogalerie Partneři Reklama Kontakty
HnedL Zvol: HnedP
Město Ústí n.L.
modL Novinky modP
ctv_mChcete zajít do restaurace na větruši? Nebudete úspěšní!
ctv_mZrcadlové bludiště v provozu.
ctv_mPlán obnovy Větruše
ctv_mKompletní historie větruše.
Zítřejší předpověď počasí pro ČR
Předpověď počasí pro ČR pozítří
Předpověď počasí pro ČR popozítří
Zdroj informací o počasí: www.meteopress.cz


22.11.2005 21:11:00     přečteno: 2233

Pojďte si zabruslit do centra!
bruslení na náměstíV centru Ústí nad Labem vyrostlo ledové kluziště pro veřejnost. Jako první ho dnes vyzkoušeli náměstkové primátora Jan Kubata a Tomáš Jelínek.


Během následujících dvou měsíců se zde budou pořádat diskotéky, hokejová utkání a exhibice, vánoční koncert nebo dokonce Silvestr. Kluziště o rozměrech 28 x 8,5 m bude otevřeno od 10. 00 hod do 22. 00 hod. Na led se vejde 40 – 50 lidí, kteří si budou moci v areálu kluziště čas zpříjemnit i občerstvením. Provoz ledové plochy zajistí vždy tři lidé ve dvou směnách.
„Je to pro nás radostná událost. Tuto akci jsme ve spolupráci s agenturou DREAM Production připravovali 2,5 roku. Budu rád, když nás zájem veřejnosti donutí prodloužit provoz kluziště až do března“, řekl Kubata, který krátce poté slavnostně přestřihl pásku nové ledové plochy.
„Nápad umístit kluziště příští zimu na Mírové náměstí, což by umožnilo zvětšení jeho plochy, se mě velice líbí a budu tento záměr podporovat“, dodal Jelínek.
Celkové náklady provozu kluziště dosáhnou dvou miliónů korun. Město se na tom bude podílet zhruba 40 %.Náměstek Kubata obul brusle.Náměstek Jelínek předvedl piruetu v obyčejných botách.Led vydrží až do teploty 15 stupňů.

WebMaster

Články na tomto serveru vyjadřují názory jejich autorů. Provozovatel serveru vetruse.cz neručí za správnost informací zde uvedených.

© www.OFirme.info 2005
modl Registrace modP
Chci být informován(a) o novinkách a souhlasím se zasíláním informací z tohoto serveru.
E-mail: